Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez szkoda
    jeszcze z połykiem
    :lol:

    Komentarz


    • :wink:

      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • Jak najbardziej polecam DGW.
        Autko serwisuje u niego od ponad 7 lat i nie ma żadnych problemów a już na liczniku 348 000km. Wybieram się raz/dwa razy do roku na przegląd i wymieniam na bieżąco zużyte elementy podwozia i w silniku.
        Natomiast silnik po wgraniu przez Grześka robaka 2 lata temu śmiga tak, że sam Grzesiek jest pod wrażeniem jego dynamiki w takim wieku i po takim przebiegu.
        PerfectService by DobryGrześWawa

        Komentarz


        • Grześ jest na dobrymechanik? Bo nie wiem u kogo zacząć serwisować swoją skode u Roberta czy Grzesia : D Mieszkam na tarchominie więc droga ta sama

          Komentarz


          • Rzuć monetą i po ... rozterce.
            Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

            Komentarz


            • na stronce u grzesia jest napisane o geometrii
              DSize
              Czy faktycznie mozna wykonac u Niego pomiar i ewentualną korekte?

              Komentarz


              • PiotreQ, jak najbardziej. Robi pomiary i ustawia wszystko jak trzeba i dosyć skrupulatnie. Robiłem już geometrię w O1, F1 i O2 i zawsze jest dobrze.
                PerfectService by DGW
                Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                Komentarz


                • Zajebiscie! no to jak pojade do niego w koncu to tyle żeczy zrobie

                  Komentarz


                  • Słyszałem, że grzesiek wgrywa tez jakieś softy.
                    Jaka jest cena? Rozumiem ze hamowni nie ma? Ktoś to robił u niego ?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez PiotreQ
                      Słyszałem, że grzesiek wgrywa tez jakieś softy.
                      Jaka jest cena? Rozumiem ze hamowni nie ma? Ktoś to robił u niego ?
                      To prawda. Robi softy. O cenę sam musisz dopytać.... Ale po sofcie Grześka wrażenia z jazdy bezcenne....
                      Martino
                      125 KM /272 Nm - to już było....
                      teraz jest duży "+"
                      dgw.esite.pl


                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                      -----------------------------------------------
                      PerfectService by DobryGrześWawa

                      Komentarz


                      • Potwierdzam, moje bkd też zmodyfikowane zostało przez DGW. Ceny z tego co wiem takiej zabawy ustalane są indywidualnie. Ja jestem zadowolony.
                        PerfectService by DGW
                        Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                        Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                        Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez martino
                          Zamieszczone przez PiotreQ
                          Słyszałem, że grzesiek wgrywa tez jakieś softy.
                          Jaka jest cena? Rozumiem ze hamowni nie ma? Ktoś to robił u niego ?
                          To prawda. Robi softy. O cenę sam musisz dopytać.... Ale po sofcie Grześka wrażenia z jazdy bezcenne....
                          Nie zależy mi na mega przyroscie bo wiadomo ze cos zaraz poleci, efekt bedzie zawsze a mi chodzi o efekt i nie skrócenie zywotnosci silnika i osprzętu.
                          +15km gratis mi styknie ;p

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez PiotreQ
                            Nie zależy mi na mega przyroscie bo wiadomo ze cos zaraz poleci, efekt bedzie zawsze a mi chodzi o efekt i nie skrócenie zywotnosci silnika i osprzętu.
                            +15km gratis mi styknie ;p
                            A kto mówi o mega przyroście?

                            Dogadaj się z Grześkiem i myślę, że będziesz zadowolony.
                            Martino
                            125 KM /272 Nm - to już było....
                            teraz jest duży "+"
                            dgw.esite.pl


                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                            -----------------------------------------------
                            PerfectService by DobryGrześWawa

                            Komentarz


                            • Dogadam, nie wiem jak będzie na mnie patrzył bo będę u niego pierwszy raz, ale bede do niego jechał gdzies w okolicach styczen - marzec. na komplet olejów filtrów generalny przegląd i ten chip
                              Chciał bym się w kwocie 1500 zamknąć

                              Komentarz


                              • Jak najlepiej się z nim skontaktować, żeby nie dzownić?
                                PM, mail?
                                Chcialem go zapytac co rekomenduje do ahf dla swoich klinetów.
                                lałem mobila 1 5w50 ale zastanawiam sie nad mobil super 5w40 x1 3000

                                Komentarz


                                • Czy moge z partyzanta do niego podjechać, umówić się na date oddania auta / zakres prac?
                                  nie lubie telefonów, wole w 4 oczy

                                  Komentarz


                                  • Oczywiście, że mozesz śmiało podjechac i się umówić.

                                    Komentarz


                                    • Kolejny przegląd u Grzesia. Ku mojemu zachwytowi bez dodatkowych nieprzewidzianych wydatków. Biała strzała sprawna i gotowa do zimy. Dla zainteresowanych informacja, że papier znowu był a nawet mydło w płynie o pięknym wiosennym zapachu też. ;-) Dziękuję ponownie Grzesiu.
                                      była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                      Serwis By DGW

                                      Komentarz


                                      • Możecie podać numer do Grzesia? Bo na stronie nie widzę

                                        Komentarz


                                        • Kolejny przegląd, zadowolenie constans. Dziękuję !!
                                          Telefon powinien być na pierwszym/drugim wpisie DGW w tym wątku.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Chomik
                                            Dziękuję ponownie Grzesiu.
                                            .....ale , tak dokładniej, za mydło czy za papier :?: ...... :hehe:
                                            >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez navigator
                                              Zamieszczone przez Chomik
                                              Dziękuję ponownie Grzesiu.
                                              .....ale , tak dokładniej, za mydło czy za papier :?: ...... :hehe:
                                              Po użyciu papieru umyłem ręce więc dziękuję za oba objawy luksusu. ;-)
                                              była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                              Serwis By DGW

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Chomik
                                                Zamieszczone przez navigator
                                                Zamieszczone przez Chomik
                                                Dziękuję ponownie Grzesiu.
                                                .....ale , tak dokładniej, za mydło czy za papier :?: ...... :hehe:
                                                Po użyciu papieru umyłem ręce więc dziękuję za oba objawy luksusu. ;-)
                                                ..fiu, fiu...to i woda była...normalnie Ritz czy tam Ric... :hehe:
                                                >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                                Komentarz


                                                • Hm ... skoro ten papier i woda stały się już tak słynne, to Grześ (chyba) powinien przemyśleć komercyjne udostępnianie tegoż przybytku, zwiedzającym :P
                                                  Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez mihn
                                                    Możecie podać numer do Grzesia? Bo na stronie nie widzę
                                                    Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X